KOSZYK JEST
PUSTY

Najczęściej zadawane pytania

  1. Jakie są zalety stosowania nawozu organiczno-mineralnego „Gramad”?

Zapewnia realizację dobrej Praktyki Rolnej we wszystkich gospodarstwach. Stosowanie organiczno-mineralnego nawozu Gramed zwiększa dostępność składników mineralnych dla roślin, zapewnia lepsze wykorzystywanie NPK z nawozu przez rośliny i mikroorganizmy glebowe, poprawia żyzność i życie biologiczne gleby, a także przeciwdziała przenawożeniu roślin i zanieczyszczeniu środowiska glebowego nadmiarem azotu. Poprawia fizyczne, chemiczne i biologiczne właściwości gleby. Dzięki dużej zawartości materii organicznej nawóz Gramed istotnie zwiększa dostępność wody i składników mineralnych w glebie dla roślin. Wzbogaca glebę w substancję organiczną, dlatego jest polecany do stosowania szczególnie na glebach ubogich w próchnicę. Dzięki unikalnym właściwościom, nawóz Gramed łagodzi efekty uboczne nadmiernego nawożenia mineralnego lub składników mineralnych w glebie.

 

  1. Na jakich glebach stosować nawóz organiczno-mineralnego „Gramad”?

Nawóz zalecany jest na wszystkie rodzaje gleb a szczególnie na glebach o małej zawartości przyswajalnego fosforu.

 

  1. Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak

 

  1. Czy muszę się rejestrować w sklepie?

Aby dokonać zakupu w naszym sklepie, nie musisz się rejestrować. Dane potrzebne do realizacji zamówienia podasz przy finalizowaniu zakupu.

 

  1. Czy mogę odebrać zakupiony towar osobiście?

Tak

 

  1. Czy przy większych zamówieniach można liczyć na rabat?

Tak (Rabatu udzielamy tylko i wyłącznie po konsultacji z klientem).

 

  1. Jak długo będę czekać na zamówiony towar?

Czas realizacji zamówienia wynosi do 4 Dni Roboczych (z wyłączeniem jednak zamówień obejmujących Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta, dla których termin realizacji wynosi do 40 Dni Roboczych), chyba że w trakcie składania zamówienia (przy wybranej przez Klienta opcji transportu) wyraźnie wskazany został inny termin. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu otrzymania przez BioMed płatności za zamówione Produkty. Powyższe terminy nie obowiązują w sytuacji, gdy Klient uzgodni z BioMed inny termin dostawy zamówionych Produktów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl